Лікування газами в санаторії "Хмільник" (частина 2). Карбокситерапія

У профспілковому санаторії "Хмільник" з'явилася можливість ще більш ефективно допомагати людям, страждаючим болями в спині і суглобах, що реагує на зміну погоди, завдяки сучасною, безпечною, визнаної у всьому світі методикою під назвою Карбокситерапія. Лікування підшкірними ін'єкціями вуглекислого газу - карбокситерапія - широко застосовується в найбільших клініках Німеччини, Франції, Чехії, Словаччини та на провідних європейських курортах.

Чим корисні уколи вуглекислого газу?

Запроваджуваний вуглекислий газ миттєво викликає розширення судин і різке підсилює місцевий кровообіг, більш ніж у 3 рази підвищуючи концентрацію кисню в тканинах. В результаті зменшується спазм і напруга м'язів, ліквідуються застійні явища, набряки, знімаються больові відчуття і запальні процеси. Також підвищується опірність організму до несприятливих факторів навколишнього середовища, за рахунок досить вираженого антиоксидантної дії вуглекислого газу.

Карбоксітерапіі можна сміливо назвати натуральним і екологічним методом лікування, адже вуглекислий газ є природним учасником біохімічних процесів в організмі.

Лікувальний ефект:

  • усунення больових синдромів, обумовлених патологією хребта, дегенеративними захворюваннями суглобів (при остеохондрозі, артриті, артрозі);
  • лікування хвороб судин ніг;
  • зменшення лімфатичних і венозних набряків; усунення телеангіоектазій (судинних зірочок) і невеликих варикозних вузлів,
  • поліпшення стану шкіри (в першу чергу, при псоріазі);
  • зменшення головних болів, мігрені;
  • стимулювання росту волосся при облисінні;
  • поліпшення якості і регуляція тривалості сну.

Безпека карбоксітерапіі дозволяє її застосування, як альтернативного методу лікування у пацієнтів, у яких неможливе використання медикаментозної терапії, наприклад: при гастриті, виразковій хворобі шлунка, алергічних проявах та ін.

У косметології карбоксітерапіі використовують для омолодження епідермісу, лікування стрий (розтяжок), целюліту і локального ожиріння (механічне руйнування жирових відкладень під тиском, а також виведення шлаків, усунення застою лімфи і посилення ліполізу - розщеплення жирових клітин); зменшення кіл під очима (замінює блефаропластику), при загальній в'ялості, млявості шкіри, зниженні її тонусу і тургору.

Як проводиться Карбокситерапія?
Сеанс карбоксітерапіі займає 5-10 хвилин. Тонкою голкою під шкіру вводиться стерильний медичний вуглекислий газ, дозу і місце введення якого розраховує лікар-фізіотерапевт. Спеціальне обладнання дозволяє контролювати тиск, об'єм, глибину введення і концентрацію газу.

Після припинення процедури протягом 10-30 хвилин газ повністю виводиться через нирки і дихальні шляхи, що робить процедуру безпечною. При етоі посилена робота судин і клітин не припиняється: активно постачається кисень, синтезується колаген, розщеплюється жир, що забезпечує тривалий (до 1 року) ефект.

Відчутне полегшення болю пацієнт відчуває вже після першої процедури. Загальна кількість сеансів від 3 до 10.

Карбокситерапія актуальна в будь-якому віці і при будь-якому типі шкіри, її можна проводити в будь-який час року.

На сьогоднішній день в профспілковому санаторії "Хмільник" сеанси карбоксітерапіі можна отримати за унікально низькими цінами.

Поспішайте випробувати на собі ефект газових уколів для здоров'я та краси!