Лікування газами в санаторії "Хмільник" (частина 1). Медична барокамера - капсула здоров'я

Ви страждаєте від сильного болю в ногах, захворювань серця і судин або цукрового діабету? У санаторії «Хмільник» профспілковий застосовується унікальний метод, який допоможе Вам впоратися з усіма цими недугами - оксигенобаротерапія (лікування киснем під підвищеним тиском в барокамері).

Людина може прожити без води і їжі від кількох днів до кількох тижнів, але досить перекрити надходження кисню на 1-2 хв. і настає смерть. При цьому життєво важливі органи (серце, мозок, нирки, печінка) особливо чутливі до кисневого голодування (гіпоксії). Гіпоксія може наступити з різних причин - зменшення просвіту судин (атеросклероз, запалення, набряк), зниження кількості гемоглобіну, порушення дихальної, серцево-судинної систем та ін. Однак при нормальному атмосферному тиску навіть дихання чистим киснем не в змозі усунути кисневу недостатність на рівні клітин . Єдиним способом вирішити цю проблему є збільшення доставки кисню, що переноситься кров'ю. Це можливо тільки в барокамері при підвищенні тиску кисню, так як відомо, що під тиском гази краще розчиняються в рідинах.

Відповідно до сучасних уявлень кисень під підвищеним тиском виступає в якості адаптогена, підвищує опір організму до різних стресових впливів. Оксигенобаротерапія надає цілу низку позитивних ефектів - протизапальний, прискорює перебіг раньового процесу, відновлює знижений кровотік в органах і тканинах, нормалізує синтез колагену, прискорює утворення кісткової мозолі, ліквідує явища остеопорозу.

Не можна не відзначити ще одну важливу перевагу методу - мінімізація вживання лікарських засобів.

Застосовуючи баротерапію вдалося істотно скоротити терміни одужання, а також поліпшити якість життя у хворих з важкими хронічними захворюваннями. Доведено, що 5-8 сеансів в барокамері знизять ризик захворювання на рак удвічі!

Відзначено виражене поліпшення статевої функції у чоловіків похилого віку після курсу баротерапії. В наркології є успішний досвід використання гіпербаричної оксигенації для купірування абстинентного синдрому.

Рекомендовано використання барокамери при підготовці до хірургічних операцій і після них: пацієнт безболісно виходить з наркозу, істотно скорочуються терміни загоєння, знижується ризик ускладнень. На цьому грунтується широке застосування оксигенобаротерапіі в косметології і пластичній хірургії.

Бароапарат, застосовуваний в санаторії «Хмільник» профспілковий, забезпечує комфортні умови під час лікувального сеансу. Пацієнт перебуває в барокамері у вільному положенні (лежачи), вдихаючи цілюще кисень. Під час сеансу він може навіть спати.

Перед проведенням баротерапії проводяться необхідні дослідження. Тривалість і кількість сеансів індивідуальна, зазвичай 5-12 сеансів по 45-60 хв. кожен.

Пацієнти добре переносять баротерапію. Відпрацьована методика і постійний контроль гарантують відсутність небажаних ефектів.

Лікування в барокамері - це прекрасний спосіб провести повне оздоровлення! У підсумку ви отримаєте оновлений організм, здатний чинити опір хворобам та стресам.