ЛІКУВАЛЬНІ ДУШІ В САНАТОРІЇ «ХМІЛЬНИК» ПРОФСПІЛКОВИЙ

Серед численних санаторно-курортних благ нашого санаторію лікувальні душі дуже популярні. Розрізняють їх по впливу на організм струменями різної форми, напрямку, температури і тиску.

Душ Шарко

Один з найкрутіших гідромасажів для м'язів. Названий на честь французького невропатолога Жана Шарко. Має загальнозміцнюючу дію, підвищує працездатність. Рекомендують цей душ при ожирінні і всім, хто просто бажає позбутися зайвих кілограмів. Крім того, відмінно допомагає в боротьбі з целюлітом, тому що розщеплює жири і прискорює обмін.

Душ Шарко призначають при захворюваннях нервової системи і просто як «антидепресант», тому що він підіймає тонус і настрій. Знімає напругу м'язів хребта, завдяки чому входить до комплексу лікування при травмах і захворюваннях опорно-рухового апарату.

Під час процедури пацієнт розташовиний за 3 м від душової кафедри, на нього активно впливає «ударний» струмінь води під тиском 1,5-3 атм.

Душ Віші

Названий на честь курорту у Франції. Лежачи під ніжно масажуючими струменями води, Ви зможете повноцінно розслабитися. Потрапляючи на шкіру, тонкі слабкі струмки утворюють зону підвищеної іонізації, покращують кисневий обмін, знімають нервову напругу, покращують кровообіг, справляють лімфодренуючий ефект. При комплексному застосуванні з масками для тіла і обгортуваннями душ Віші усуває целюліт.

Циркулярний душ

З, вертикально розташованих по колу, металевих труб із отворами забезпечується подача струменів води під тиском в 1-1,5 атм. на тіло пацієнта. Температура води знижується поступово з 34-35° C до 25°С. Відчувається поколювання, але цілком терпиме і навіть приємне.

Циркулярний душ рекомендують при стресах і поганому сні. Він заспокоює і розслабляє. Одночасно відбувається загартовування організму. Впливає не тільки на шкіру, але і на глибокі тканини, що сприяє спалюванню жиру. Пройшовши курс циркулярних душів, Ви відчує себе спокійно і впевнено, але при цьому станете енергійним і активним.

Гідролазерний душ

Це складові з механічного масажу водним струменем і лазерного випромінюванням червоного спектра.

При цьому вода, проходячи через світлові промені лазера, стає омагніченою, структурованою і набуває ряд додаткових лікувальних властивостей - антисептичні, чистить судини від чужорідних білків, нормалізує рівень холестерину, знижує артеріальний тиск, розм'якшує камені в жовчо- і сечовидільній системі, покращує обмін речовин, сприяє оновленню клітин, зміцнює імунітет.

В числі показань до призначення гідролазерного душа: захворювання серцево-судинної, нервової, ендокринної та сечостатевої систем, порушення опорно-рухового апарату, сексуальна дисфункція, синдром хронічної втоми, стресовий і депресивні стани, проблемна шкіра, зайва вага, целюліт.

Висхідний душ

Висхідні струмені води спрямовані на зону промежини - масажний гідрораспилювач регулює кут нахилу, досягаючи важкодоступних для звичайних душів частин тіла. Тиск води становить 1-2 атм. Покращує кровообіг, зміцнює м'язи тазу, стимулює перистальтику кишечника. Показаний при гінекологічних, урологічних і проктологічних проблемах.

 

Санаторій «Хмільник» профспілковий чекає бажаючих полікуватися і погарнішати з комфортом!