ХОЛОДНА ЗБРОЯ ПРОТИ ХВОРОБ В САНАТОРІЇ «ХМІЛЬНИК» ПРОФСПІЛКОВИЙ

Кріотерапія (грец. krooq-лід) - метод лікування низькими температурами. У санаторії «Хмільник» використовують загальну гіпотермію, локальну кріотерапію, кріомасаж і кріодеструкцію.

З давнини люди знали, що лікування холодом надійне і ефективне. Недарма про здорову людину говорять "рум'яний, як з морозу". У 70-х роках минулого століття японський вчений Тосимо Ямаучи виявив, що холод позитивно впливає на суглоби і запропонував використовувати для лікування ревматизму повітря, охолоджене до -100 - 180° С. В Україні кріотерапія стала відома лише наприкінці 90-х років. До теперішнього часу вже досить добре вивчені деструктивний (руйнація патологічних тканин), протибольовий, протинабряковий, протизапальний, загоювальний і оздоровлюючий ефекти впливу наднизької температури. Переступивши рамки медицини, прийшла кріотерапія і в естетичну косметологію.

Локальна кріотерапія.

Проводиться апаратом CrioJet Air С600 - це пристрій, в якому використовується струмінь сухої холодної суміші повітря з азотом при температурі -40° C.

Ефекти: знімає спазм і біль, зменшує набряки і запалення, регулює тонус м'язів, відновлює рухові функції, обмінні процеси, покращує мікроциркуляцію, підвищує імунітет.

Показання: рани, опіки, трофічні виразки, пролежні, бешиха, перед- і післяопераційний періоди, гострий панкреатит, пептичні виразки шлунка і дванадцятипалої кишки; травматологія: захворювання і травми м'яких тканин, зв'язок, сухожиль, суглобів і кісток, в тому числі і спортивні; спастичний гемі- і парапарез, мігрень, невралгії, розсіяний склероз, стан після порушення мозкового кровообігу, вертеброгенна патологія; ревматологія: артрити, в тому числі ревматоїдний, подагричний і псоріатичний, артрози, анкілозуючий спондилоартрит, ревматичне ураження м'яких тканин, травматичні ураження опорно-рухового апарату у дітей, постіммобілізаційні контрактури, порушення рухових функцій різного генезу; дерматологія і косметологія: дерматити, запальні ексудативні хвороби шкіри, вугрі, розацеа, себорея, атопічний дерматит, підготовка і проведення косметологічних процедур.

Кріомасаж.

Передбачає місцевий вплив холодом. Для кріомассажа використовують дерев'яну паличку з аплікатором, змоченим в рідкому азоті. Найчастіше такі масажі використовуються з косметологічними цілями і є ефективним засобом омолодження шкіри обличчя і тіла.

Кріодеструкція дозволяє видаляти кондиломи, бородавки, папіломи, кератоми та інші утворення на шкірі.

Загальна кріотерапія.

Найбільш популярний вид кріотерапії. Являє собою кріосауну (кріокапсулу), в якій розпорошується рідкий азот (температура -140 - -150 С. Не турбуйтесь! Робота камери розрахована тільки на охолодження поверхневих шарів шкіри, не заподіявши обмороження.

Ефекти: усунення гострого і хронічного болю, запалення, набряків, спазмів, регуляція м'язового тонусу, поліпшення рухових функцій, нормалізація обміну речовин, самопочуття, зміцнення імунітету, психофізіологічний тренінг, відновлення репродуктивних функцій, омолодження і корекція ваги.

Показання: ревматичні захворювання, хвороба Бехтєрєва, деформуючий поліостеоартроз, дегенеративно-дистрофічні захворювання хребта з больовим синдромом, системні захворювання шкіри, реабілітаційні програми естетичного профілю (вікова, антицелюлітна, посттравматична), травми м'язово-зв'язкового апарату, неврози, депресивні і стресові стани, профілактика захворювань і медико-психологічна реабілітація осіб небезпечних професій.

Один курс загальної кріотерапії дорівнює 4 рокам інтенсивного загартування. При цьому тривалість життя, як стверджують вчені, збільшується на 10% !!!!

Пориньте в наднизькі температури в санаторії «Хмільник» профспілковий -

будьте здорові і живіть довго!