Статті

Індивідуальний підхід до лікування спини і суглобів - це наше все!

У профспілковому санаторії "Хмільник" залежно від діагнозу, віку, статі, супутніх патологій та інших особливостей до кожного пацієнта знаходять індивідуальний підхід.

Фінансова звітність

Річна фінансова звітність ДП "Клінічний санаторій "Хмільник" ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" за 2020 рік.

Весняне загострення остеохондрозу і як з ним боротись

Весняне загострення характерно практично для всіх хвороб.Не виключенням є і остеохондроз, про що свідчить поява болю в спині.

Профспілковий санаторій "Хмільник" допоможе здолати наслідки ковіду

У профспілковому санаторії "Хмільник" мають ефективну програму відновлення здоров'я після коронавірусної інфекції.

ХОЛОДНА ЗБРОЯ ПРОТИ ХВОРОБ В САНАТОРІЇ «ХМІЛЬНИК» ПРОФСПІЛКОВИЙ

Кріотерапія (грец. krooq-лід) - метод лікування низькими температурами. У санаторії «Хмільник» використовують загальну гіпотермію, локальну кріотерапію, кріомасаж і кріодеструкцію.

ЛІКУВАЛЬНІ ДУШІ В САНАТОРІЇ «ХМІЛЬНИК» ПРОФСПІЛКОВИЙ

Серед численних санаторно-курортних благ нашого санаторію лікувальні душі дуже популярні. Розрізняють їх по впливу на організм струменями різної форми, напрямку, температури і тиску.

Спелеотерапія – лікування мікрокліматом печер

Сьогодні людина намагається по максимуму використовувати для оздоровлення організму можливості природи. Спелеокамера - це імітація природної соляної печери, де моделюється унікальний мікроклімат, що має цілющий ефект при різних захворюваннях.

Лікування газами в санаторії "Хмільник" (частина 2). Карбокситерапія

У профспілковому санаторії "Хмільник" з'явилася можливість ще більш ефективно допомагати людям, страждаючим болями в спині і суглобах, що реагує на зміну погоди, завдяки сучасною, безпечною, визнаної у всьому світі методикою під назвою Карбокситерапія.

Лікування газами в санаторії "Хмільник" (частина 1). Медична барокамера - капсула здоров'я

Ви страждаєте від сильного болю в ногах, захворювань серця і судин або цукрового діабету? У санаторії «Хмільник» профспілковий застосовується унікальний метод, який допоможе Вам впоратися з усіма цими недугами - оксигенобаротерапія (лікування киснем під підвищеним тиском в барокамері).
Сторінки