Статті

Підводний душ-масаж у радоновій воді

Підводний душ-масаж у радоновій воді – це одна з найефективніших методик гідротерапії у санаторії "Хмільник" профспілковий. Поєднує в собі відразу два лікувальні фактори - радонову ванну та масаж водного струменя.

Забудьте про біль у спині! Методи витягування хребта у санаторії «Хмільник профспілковий

Ті люди, які стикалися з проблемами порушень функцій хребта, чудово знають, наскільки це болісна недуга. Для зняття больового синдрому та відновлення працездатності розроблено чимало методик. Але одним із найефективніших методів лікування у вертебрології є витяг або тракція (лат. traction – витяг).

Індивідуальний підхід до лікування спини і суглобів - це наше все!

У профспілковому санаторії "Хмільник" залежно від діагнозу, віку, статі, супутніх патологій та інших особливостей до кожного пацієнта знаходять індивідуальний підхід.

Фінансова звітність

Річна фінансова звітність ДП "Клінічний санаторій "Хмільник" ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" за 2020 рік.

Весняне загострення остеохондрозу і як з ним боротись

Весняне загострення характерно практично для всіх хвороб.Не виключенням є і остеохондроз, про що свідчить поява болю в спині.

Профспілковий санаторій "Хмільник" допоможе здолати наслідки ковіду

У профспілковому санаторії "Хмільник" мають ефективну програму відновлення здоров'я після коронавірусної інфекції.

ХОЛОДНА ЗБРОЯ ПРОТИ ХВОРОБ В САНАТОРІЇ «ХМІЛЬНИК» ПРОФСПІЛКОВИЙ

Кріотерапія (грец. krooq-лід) - метод лікування низькими температурами. У санаторії «Хмільник» використовують загальну гіпотермію, локальну кріотерапію, кріомасаж і кріодеструкцію.

ЛІКУВАЛЬНІ ДУШІ В САНАТОРІЇ «ХМІЛЬНИК» ПРОФСПІЛКОВИЙ

Серед численних санаторно-курортних благ нашого санаторію лікувальні душі дуже популярні. Розрізняють їх по впливу на організм струменями різної форми, напрямку, температури і тиску.

Спелеотерапія – лікування мікрокліматом печер

Сьогодні людина намагається по максимуму використовувати для оздоровлення організму можливості природи. Спелеокамера - це імітація природної соляної печери, де моделюється унікальний мікроклімат, що має цілющий ефект при різних захворюваннях.
Сторінки