Здолаємо наслідки ковіду!

14.12.2020

Здолаємо наслідки ковіду!

ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ COVID-19

У ПРОФСПІЛКОВОМУ САНАТОРІЇ «ХМІЛЬНИК»

Коронавірус нового типу SARS-CoV-2 підступний тим, що ускладнення виникають не тільки у пацієнтів, які важко перенесли захворювання. Навіть ті, хто перехворів у легкій формі, відзначають проблеми з дихальною системою, кровоносними судинами, серцем, нирками та іншими органами.

Також вірус може спровокувати загострення хронічних захворювань і похитнути психологічний стан людини. Аби не допустити важких наслідків, необхідно вчасно розпочати реабілітацію.

Профспілковий санаторій «Хмільник» запрошує на реабілітацію пацієнтів, які перенесли COVID-19!

Програма з відновлення після коронавіруса в нашому санаторії спрямована на зміцнення імунітету, підвищення витривалості організму і нормалізацію роботи внутрішніх органів.

Програма включає в себе комплекс оздоровчих процедур, комфортне проживання, збалансоване харчування, відпочинок і розваги.

Відновлення після ковіду в санаторії «Хмільник» проходить з використанням унікальних природних лікувальних факторів нашого курорту. Пацієнти перебувають в оточенні хвойного лісу, дихають екологічно чистим високоіонізованим повітрям, а також приймають ванни, гідромасаж та займаються лікувальною гімнастикою у цілющій радоновій воді.

Крім цього, в нашому санаторії реабілітацією пацієнтів займаються досвідчені лікарі, які підбирають індивідуальний для кожного курс лікування з урахуванням супутніх захворювань і особливостей організму.

Реабілітаційний комплекс складається з процедур, що запобігають фіброзу легенів і дихальній недостатності. При цьому вогнища ураження швидше розсмоктуються, відновлюється прохідність бронхів та їх дренажна функція. Значно покращується киснево-транспортна функція та газообмін, мікроциркуляція крові, врегульовується психо-емоційний стан.

В Профспілковому санаторії «Хмільник» можна відновлюватися і відпочивати усією сім'єю.

У нас створені всі умови для ефективного лікування, реабілітації та повноцінного відпочинку!