Оздоровчі програми – це лікувально-профілактичний комплекс, що дозволяє за короткий термін усунути наслідки стресу, підвищити працездатність, зменшити ризик виникнення небезпечних захворювань, вирішити естетичні проблеми і, зрештою, зробити людину більш щасливою.

Здоров'я – мудрих гонорар
Пьер-Жан де Беранже

Санаторій «Хмільник» в цифрах :
700
гостей одночасно здатний прийняти санаторій
40
лікарів різного фаху піклуються про ваше здоров'я
60
років успішно функціонує санаторій «Хмільник»
12
тисяч
пацієнтів оздоровлюються щороку в нашому санаторії

Всі програми розроблені висококваліфікованими спеціалістами згідно з "Рекомендованими стандартами санаторно-курортного лікування".

Що відрізняє оздоровчі програми у "Хмільнику"?

Мають максимальну відновлювальну дію завдяки суміщенню позитивів пасивного (сон, загальна релаксація) і активного (прогулянки, екскурсії, спорт) відпочинку, сприятливого впливу природно-кліматичних факторів та оздоровчих процедур (водолікування, масажу, фітотерапії і т. ін.).
На відміну від суто розважального відпочинку (ресторан, нічний клуб), відновлювальний відпочинок заповнює сили, а також надає можливість зосередитись та змінити на краще своє життя.
Після проведення базисних клінічних досліджень лікар визначить вид індивідуальної оздоровчої програми, яка буде максимально корисною та абсолютно безпечною саме для Вас.

Для тих наших гостей, які воліють просто відпочити на природі або ж мають короткотривалу відпустку, хочуть мати більше часу для усамітнення і спілкування з родиною передбачена путівка відпочинку, котра не включає дослідження та процедури.

Наші пацієнти повертаються до нас знову і знову!

Забронювати номер

з
до
особа